Letnie trendy. Stroje kąpielowe

Strój kąpielowy to niezbędny element ubioru na plaży. Każda z nas chce wyglądać pięknie i czuć się swobodnie, ale jednocześnie modnie. Co w tym roku proponują projektanci?

W tym sezonie projektanci pozwalają nieco zaszaleć z fasonami, kolorami i wzorami. Trendy na lato 2021 sprawiają, że możemy się wyróżniać. Kostiumy odsłaniają ciało w ciekawy sposób lub są szyte w intensywnych kolorach. Pojawiają się też wzory – w tym roku głównie kojarzące się z naturą.

Wycięcia

To trend, który jest kompromisem pomiędzy tradycyjnym bikini, a strojem jednoczęściowym. W tradycyjnym stroju jednoczęściowym pojawiają się wycięcia w różnych miejscach. Może być to pojedyncze, niewielkie wycięcie, np. na boku. Pojawiają się też kostiumy z wieloma wycięciami, które sprawiają wrażenie, że kostium składa się z pojedynczych pasków. Jedyne, co Cię ogranicza, to jedynie Twoja odwaga.

Neony

W tym lecie wracają intensywne, ostre odcienie. Możesz wybrać kostium w kolorze fuksjowym, limonkowym czy seledynowym. Królują głównie jednolite kostiumy, ale pojawiają się też takie ze wzorem, np. kwiatowym lub geometrycznym. To trend, który idealnie podkreśla opaleniznę, pozwala także wyróżniać się na plaży.

Asymetria

Asymetryczne stroje przyciągają uwagę, mogę też odsłonić twoje atuty. Ten trend to przede wszystkim stroje na jedno ramię – zarówno jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Ale to także asymetryczne wycięcia, wzory, a nawet dodatki, np. szarfy czy falbany.

Kwiatowe wzory

Drobne, ogromne, cała łączka lub jeden mocny akcent… To od Ciebie zależy wybór. Kwiatowe wzory to głównie powtarzające się kwiaty i liście na całym kostiumie, często na kontrastowym tle – białym lub czarnym. Sam wzór często jest romantyczne, ale pojawiają się także wzory boho.

Tropikalne wzory

Wzory w tym sezonie to nie tylko kwiaty. To także liście, a nawet dzikie zwierzęta. Wszystko, co kojarzy się z tropikami i egzotyką. Tutaj pojawia się głównie zieleń, ale także intensywne kolory zwierząt i kwiatów – różowy, fioletowy, koralowy.

2 komentarze w temacie “Letnie trendy. Stroje kąpielowe

  1. Ja w tym roku zakupiłam kilka strojów kąpielowych z tropikalnymi wzorami, dobrze będą się komponować z lazurową wodą.

Comments are closed.