Zastanawiasz się, jaki prezent będzie najlepszy na 30 urodziny? Podpowiadamy

Każdy jubileusz jest szczególną okazją do świętowania. 30 urodziny to ogromne wydarzenie, zatem należy je świętować odpowiednio godnie! Zorganizuj jubilatowi idealną imprezę i wręcz prezent, który naprawdę go zachwyci! Zapoznaj się z naszymi bestsellerami i sprawdź, jaki prezent będzie najlepszy na 30 urodziny!

Wyjątkowy prezent na 30 dla niej

Kobiety bywają bardzo wrażliwe na punkcie swojego wieku i skończenie 30 lat może być dla nich smutnym wydarzeniem. Nie pozwól na to, aby ten dzień był przykry – zorganizuj jej wyjątkowe atrakcje, dzięki którym będzie czuła się wiecznie młoda! Przed Tobą najlepsze prezenty na 30 dla kobiety.

  1. Chwile luksusu – wyjątkowy relaks dla 30-latki

Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia, podczas której skupi się tylko na sobie. Trzeba odreagować stres codziennego życia i rodziny. Podaruj jej z okazji 30 urodzin voucher na zabiegi w SPA, dzięki którym poczuje się jak prawdziwa królowa! Zespół specjalistów dokładnie wymasuje jej całe ciało, przeprowadzi zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz zagwarantuje słodki poczęstunek. Czy to nie idealny sposób na świętowanie wejścia w nową dekadę życia?

  1. Emocjonująca przygoda dla niej

Dla tych pań, które najlepiej odpoczywają w ruchu i z adrenaliną lepiej sprawdzą się bardziej emocjonujące atrakcje. Lot szybowcem to niezapomniana przygoda, która doskonale zapadnie w pamięć! W powietrzu spędza się zaledwie od kilku do kilkunastu minut, jednak jest to świetne przeżycie! Szybowiec startuje z wyciągarki lub jest holowany. Następnie swobodnie szybuje, wykorzystując pęd i prądy powietrza. Pilot ma wtedy okazję wykonać różne sztuczki, które dodatkowo dodadzą frajdy!

Najlepszy prezent na 30 dla niego

30-letni mężczyzna zazwyczaj doskonale już wie, w jakim kierunku pójdzie jego życie oraz co chce osiągnąć. Zakończenie nauki i stabilna praca dają przestrzeń na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Podaruj mu niezapomniane przeżycie, które pozwoli nauczyć się czegoś nowego i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Zobacz, co najlepiej się sprawdzi w prezencie na 30 urodziny dla mężczyzny!

  1. Terenowa przygoda dla niego

Jazda OFF ROAD to niezapomniana przygoda, która nierzadko staje się pasją wielu mężczyzn! Zabawa polega na pokonywaniu trasy z przeszkodami, takimi jak pagórki, błoto, wystające korzenie drzew i ogromne kałuże. Samochód terenowy jest doskonale przystosowany do takich warunków. Ma napęd na 4 koła, podwyższone zawieszenie i wzmocnienia, które pozwalają mu pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody! Na taką przejażdżkę można zabrać pasażera, który będzie obserwował przebieg atrakcji!

  1. Kurs wytwarzania piwa – idealna atrakcja dla mężczyzny

Miłośnik złocistego trunku z pewnością doceni smak wysokogatunkowych piw. Kurs warzenia piwa to świetna zabawa, której efektem jest kilka butelek swojego własnego napoju! Bierze w niej udział zwykle kilkunastu uczestników, którzy pod okiem instruktora poznają podstawy teoretyczne i spróbują swoich sił w piwowarstwie. Dodatkowo będą mogli dowiedzieć się, jak dobrze ocenić smak piwa oraz w jaki sposób je serwować, aby wydobyć głębię smaku.

Jaki prezent na 30 urodziny?

Prezent na trzydziestkę powinien być wyjątkowy i mocno zapadający w pamięć. Można powiedzieć, że jest to niejako druga osiemnastka, jednak w gronie dorosłych, którzy mają więcej możliwości. Zaplanuj jubilatowi wspaniałe przyjęcie, na które zaprosisz najbliższych przyjaciół i rodzinę. Podarujcie mu lub jej voucher na jedną z naszych świetnych atrakcji, które pozwolą na odpowiednie celebrowanie tego dnia! 

Prezentmarzeń już od ponad 10 lat spełnia marzenia tysięcy Polaków. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz atrakcję, która odmieni życie osoby obdarowanej! Podaruj prezent w formie przeżycia, które otworzy drogę do nowych możliwości i zainteresowań oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Sprawdź, co mamy do zaoferowania na naszej stronie internetowej oraz w punktach stacjonarnych w całym kraju!